Moje rtěnky :)

2. února 2014 v 17:30 |  Kosmetika
Řtěnka, lesk nebo jen balzám na rty. Každá z nás je jiná a proto každá z nás má raději něco jiného, ale dnes se zaměřím na ty z vás které milují rtěnky.
Já osobně jsem hodně dlouho rtěnky nenosila, ale v posledních měsících jsem se do nich malinko zamilovala a proto bych se s vámi chtěla podělit o svou zbírku rtěnek.
Budu povídat jen o rtěnkách, lesky si nechám na jindy a podělím se s vámi o pár poznatků ohledně svých rtěnek. Vím, že jich nemám moc, ale pracuju na tom :)


Tak tohle je ta moje mini sbírka. Mám osm rtěnek a jeden lip stain (něco jako barva na rty, nerozmaže se a dlouho vydrží)

Začnu gelovýma rtěnkama ty mám dvě jednu od Catrice Ultimate shine gel colour (odstín 060 Don´t Pink And Drive) a druhou od Maybelline Colour Whisper (odstín 130 Pink Possibilities)
Obě rtěnky jsou moc hezké a na rtech příjemné ale neočekávejte dlouhou výdrž je to spíše jako barevný balzám na rty :)


Mé světlejší rtěnky spíše na denní nošení jsou tři. Moje oblíbená je od Essence longlasting lipstick (odstín 06 Barely There!). Ta je překvapivě dobrá na to, že je za 60,-. Další je Malva Cosmetics (odstín 07) a třetí Estée Lauder Pure Colour Long Lasting Lipstick (odstín 161 Pink Parfait).


Tmavší rtěnky mám taky jen tři, ale nosím je jen občas když někam jdu. První je od Oriflame z nějaké limitky takže nevím název ( odstín Fashion Mauve). Je to rtěnka, která má ve středu balzám, proto je velmi příjemná. Další je od Rimmel London Lasting Finish by Kate Lipstick ( odstín 04) a třetí Miss Sporty Perfect Colour Lipstick ( odstín 055 Dream). To byla má první rtěnka :)


Tak a blížíme se ke konci :) poslední v mé sbírce je lip stain od NYC Smooch Proof (odstín 493 Champagne Stain). Koupila jsem si ho minulý týden a od té doby ho nosím každý den, výdrž má skvělou, sice to není těch 16 hodin co slibuje ale těch 6-8 hodin zvládne :)


Tak a otázka na konec :) Jste taky rtěnkový maniaci ? A kolik máte rtěnek ve své sbírce ?
Vaše *W
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama